Úvodní strana » Aktuality

Aktuality

 

 • Vánoční turnaj ve volejbalu

  Letošní rok jsme odehráli 15. ročník vánočního turnaje ve volejbalu „O pohár ředitele gymnázia“. Jedná se o turnaj smíšených družstev, což znamená, že v týmu nastupují dívky společně s chlapci, přičemž chlapci mohou být zastoupeni nejvýše čtyřmi členy. Velmi mě překvapilo, že některá družstva byla ochotná odehrát turnaj v čistě dívčím složení. To je velká výzva.

 • Den otevřených dveří

  Vážení uchazeči o studium, srdečně vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se uskuteční v pátek 14.1.2022 v době od 8.30 do 18.00 hod.

 • Turnaj ve vybíjené

  Po roční přestávce zaviněné covidem se letos opět konal turnaj dívek z nižšího gymnázia ve vybíjené. Karanténa sice narušila původní rozpis zápasů, ale vše jsme nakonec zvládli. Účastnice se o každý míč rvaly jako lvice, přihlížející fanoušci se pak postarali o skvělou atmosféru.

 • Historické vítězství v Ostravě

  Dojely jsme, díky bohu. Člověk by nevěřil, jak se takový rychlovýletík z Roudnice do Ostravy může v mžiku změnit z klidné cesty na boj o přežití. Ale od začátku…

 • Krajské kolo Logické olympiády

  V pátek 5. listopadu proběhlo krajské kolo 14. ročníku Logické olympiády. Pořadatelem této soutěže je Mensa ČR. Do krajského kola se probojovala řada našich studentů, mnozí z nich se však nakonecsoutěžního klání nemohli zúčastnit z důvodu karantény související s aktuálními protiepidemickými opatřeními.

 • Krajské kolo ekologické olympiády

  Během předposledního říjnového víkendu jsme se ve složení Adéla Havlasová, Marie Kocourková, Dan Doucha, Ivan Rosa, Pavel Šimo a Kateřina Běloubková zúčastnili krajského kola Ekologické olympiády v Ústí nad Labem.

 • Tercie v Jánských Lázních

  První den Na výpravu jsme vyrazili v pondělí ráno. Cesta byla dlouhá, ale dorazili jsme v pořádku. Po ubytování jsme se najedli a vyrazili na prohlídku biofarmy poblíž penzionu. Stihli jsme i návštěvu kolonády v Janských Lázních, kde jsme si mohli po náročné cestě odpočinout.

 • Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám

  I v letošním školním roce nabízíme žákům 9. tříd ZŠ pravidelné přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. Kurzy budou zahájeny v listopadu, účast na nich je dobrovolná a bezplatná (zájemci se jich budou účastnit pouze tehdy, budou-li mít čas a chuť).

 • Studentské volby - výsledky

  Ve dnech 20. a 21.9.2021 proběhly na naší škole "Studentské volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR". Volit mohli studenti starší 15 let. Kromě toho, že se tímto způsobem studenti seznamují s možnostmi participace na společenském dění, představuje projekt studentských voleb i zajímavý průzkum názorů mladých lidí.

 • Oktáva na jižní Moravě

  Víte, co spojuje domorodé obyvatelstvo, burčák na každém rohu a COOP zavírající ve čtyři odpoledne? Odpověď je jednoduchá: Pálava.Kontaktujte nás

Gymnázium Roudnice nad Labem Havlíčkova 175, příspěvková organizace

Sídlo:Havlíčkova 175, 413 01 Roudnice nad Labem

IČO:  46773754

tel.:  416 83 73 20
email:  gym-rce@seznam.cz
Mapa