Úvodní strana » Aktuality

Aktuality

 

 • Rodičovské schůzky

  Vážení zákonní zástupci, ve středu 21.4.2021 budou od 17:30 hod. probíhat rodičovské schůzky. Vzhledem k stále trvajícímu uzavření školy využijeme aplikace Microsoft Teams. Třídní učitelé založí virtuální učebny, do nichž se

 • Přijímací řízení - aktualizace podmínek

  V záložce "Přijímací řízení" byly aktualizovány informace o mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví upravujícím podmínky osobní účasti uchazečů na jednotné přijímací zkoušce.

 • Okresní kolo Zeměpisné olympiády

  Před jarními prázdninami proběhlo okresní kolo Zeměpisné olympiády. I přes náročnou situaci byly zachovány všechny části soutěže, tedy práce s atlasem, bez atlasu a teoretický test.

 • Olympiáda v českém jazyce - distanční formou

  Školní kola I. kategorie (tercie a kvarta) a II. kategorie (1. – 4. ročník, V. – VIII.) se uskutečnila 25. listopadu 2020 přes Google učebny. Celkem se zúčastnilo 25 žáků.

 • Vynikající úspěch v Geologické olympiádě

  I v této nelehké době probíhají různé vědomostní soutěže. Druhý týden v lednu se konalo okresní kolo Geologické olympiády, v němž naši studenti obsadili v obou kategoriích všechny pozice na stupních vítězů.

 • Úspěchy našich studentů

  I v době nepříznivé epidemické situace probíhají soutěže, v nichž naši studenti dosahují vynikajících výsledků

 • Organizace vzdělávání - aktuální informace

  Vážení zákonní zástupci, pravděpodobně jste zaregistrovali, že v týdnu od 25. do 28. ledna 2021 budeme všechny studenty opět vzdělávat distanční formou. S tímto způsobem výuky již máte zkušenosti, nebudu tedy opakovat pravidla. Pouze připomínám, že časově bude výuka rozložena takto:

 • Provoz školy

  Vážení zákonní zástupci, vážení studenti, kancelář školy bude otevřena: PONDĚLÍ 7:30 až 12:30 hod. ČTVRTEK 7:30 až 12:30 hod. V případě potřeby volejte, vaše požadavky se budeme snažit vyřídit i mimo úřední hodiny. Mgr. Petr Dobeš, ředitel školyKontaktujte nás

Gymnázium Roudnice nad Labem Havlíčkova 175, příspěvková organizace

Sídlo:Havlíčkova 175, 413 01 Roudnice nad Labem

IČO:  46773754

tel.:  416 83 73 20
email:  gym-rce@seznam.cz
Mapa