Úvodní strana » Články
  • Rodičovské schůzky budoucích prvních ročníků

Srdečně zveme zákonné zástupce studentů budoucích prvních ročníků (letos přijatí uchazeči) na první rodičovskou schůzku, která proběhne v budově školy v pondělí 13.6.2022. Sejdeme se v 17:00 hod.

• Ohlédnutí za 48. ročníkem Olympiády v českém jazyce

I letos se našli úspěšní řešitelé úkolů týkajících se naší mateřštiny. Školního kola ve II. kategorii ( žáci 1. až 4.ročníku a V. –VIII.) se zúčastnilo 29 žáků. V I.kategorii pro žáky tercie a kvarty soutěžilo 8 účastníků.

• Krajské finále ve volejbale středních škol

Po dvou letech „covidu“ a marného doufání v zázrak jsme se konečně dočkali a mohli jsme se MY, studenti vyššího gymnázia, „poprat“ o postup do krajského kola ve volejbale.

• Michal Jonák vítězem v jazyce, který se u nás neučí

Již podruhé v řadě se stal Michal Jonák z kvinty vítězem krajského kola olympiády v ruském jazyce.

• English is easy

… vyjádřili by se možná studenti, kteří reprezentovali naše gymnázium na okresní i krajské úrovni anglické olympiády. V letošním roce nás reprezentovali Tadeáš Kolesár ze sekundy, Nikol Rejzková z tercie, Tereza Leiblingerová z kvarty, Kateřina Plíhalová z kvinty a Šimon Falta ze sexty.

• Krajské kolo Geologické olympiády

V pondělí 4. dubna 2022 proběhlo v Muzeu města Ústí nad Labem krajské kolo Geologické olympiády. Po splnění znalostního testu a „poznávačky“ z minerálů, hornin a zkamenělin si studenti

• Ředitelské volno

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. vyhlašuji ve dnech 12.4.2022 a 19.4.2022 ředitelské volno, a to z organizačních důvodů (přijímací řízení).

• Sběr starého papíru

Škola vyhlašuje v termínu od 2.3. do 10.3. 2022 sběr tříděného papíru. Roztříděný, svázaný (pokud možno i zvážený) papír můžete zanechat v průjezdu školy.

• Přihlášky ke vzdělávání

Připomínáme, že přihlášky ke vzdělávání je nutné odevzdat do 1.3.2022. Jsme vám k dispozici každý pracovní den (vždy od 7:30 do 15:30 hod., v pátek od 7:30 do 14:00 hod.). Pokud vám nabízený čas nevyhovuje, můžete nám zavolat, rádi se přizpůsobíme vašim možnostem (tel: 739 204 971).

• Lyžařský kurz třídy kvinty

Od osmého do patnáctého ledna jsme se, jakožto studenti třídy kvinty, zúčastnili lyžařského kurzu v Jánských lázních. Ubytováni jsme byli na chatě Duncan a lyžovali na Černé hoře, kam jsme každý den dojížděli skibusem.