Úvodní strana » Články » Úspěchy našich studentů

Úspěchy našich studentů

I v době nepříznivé epidemické situace probíhají soutěže, v nichž naši studenti dosahují vynikajících výsledků

Opravdu nás potěšil dopis od Prof. RNDr. Josefa Molnára, CSc., z Univerzity Palackého v Olomouci, který nás informoval, že student sexty Vojtěch Kysilka zvítězil v celostátním kole soutěže Přírodovědný klokan. Vojtěchovi gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci gymnázia.

Za sebou již máme i krajské kolo Logické olympiády a výsledky jsou i v tomto případě velmi potěšující.

V kategorii B (nižší gymnázium) obsadil Lukáš Lev z tercie 7. místo, Jan Schneider z tercie skončil na 21. místě a primánka Martina Masárová na 39. místě. V kategorii C (vyšší gymnázium) se v popředí umístili dva studenti: Tomáš Laube z oktávy obsadil 16. místo, Vojtěch Kysilka ze sexty skončil na místě 22. I v tomto případě upřímně gratulujeme.