Úvodní strana » Přijímací řízení » Přípravné kurzy - 9. třídy

Přípravné kurzy - 9. třídy

Vážení uchazeči,

i v letošním školním roce budou o úspěchu u přijímacích zkoušek rozhodovat především výsledky písemných testů z matematiky a z českého jazyka. Žákům 9. tříd proto nabízíme pravidelné přípravné kurzy, které probíhají každý pátek odpoledne (od 16:00 hod). Účast na těchto kurzech je dobrovolná a bezplatná (zájemci se jich účastní pouze tehdy, mají-li čas a chuť).

Vzhledem k aktuální epidemické situaci probíhají kurzy distančně s využitím aplikace Microsoft Teams. Vzhledem k distančnímu charakteru kurzů, neomezujeme jejich kapacitu. Máte-li chuť se s námi věnovat matematice a českému jazyku, můžete se kdykoli přidat.

Přihlášku můžete zasílat na e-mail: prijimacky.gym-rce@seznam.cz (do přihlášky upřesněte svoje jméno a základní školu, kterou navštěvujete).