Úvodní strana » Úvod » Spolek přátel Gymnázia Roudnice nad Labem

Spolek přátel Gymnázia Roudnice nad Labem

Spolek přátel Gymnázia Roudnice nad Labem je nezisková organizace, která morálně i finančně podporuje školní i mimoškolní aktivity studentů roudnického gymnázia. Statutárním orgánem je výbor Spolku, který má dva členy. Výbor je volen radou Spolku. V radě mají většinové zastoupení rodiče žáků gymnázia a dále jsou zde zastoupeni pracovníci školy. Členové rady Spolku pomáhají škole organizovat a také finančně podporovat různé školní i mimoškolní studentské aktivity v souladu se stanovami Spolku.

Vážení zákonní zástupci,

v letošním školním roce vybíráme finanční příspěvek na činnost Spolku přátel Gymnázia Roudnice nad Labem ve výši 500 Kč. Příspěvek můžete uhradit v hotovosti, případně převodem na účet Spolku. Zvolíte-li možnost bezhotovostního převodu, bude variabilním symbolem doprovázejícím platbu rodné číslo Vašeho dítěte (žáka školy).

Číslo účtu: 2101503765/2010

Za Vaše příspěvky upřímně DĚKUJEME.